Oddział Warszawski
tel. 22 826 79 45
sdrp.warszawa@dziennikarzerp.pl

To było spotkanie Przyjaciół, pełne uśmiechu…

29 grudnia 2019

Tradycyjnie od lat wielu organizujemy w grudniu spotkanie świąteczno-noworoczne Seniorek i Seniorów naszego Stowarzyszenia. 17 grudnia 2019 roku spotkaliśmy się wszyscy w Domu Dziennikarza. Było to spotkanie ludzi uśmiechniętych, choć niektórym trudno było na nie dojechać. Chcieliśmy wykorzystać tę jedyną w roku okazję do spotkania w tak licznym gronie, by przy lampce wina lub szklaneczce soku porozmawiać o tym, co ważne – dla nas, dla kraju.

DSC05208

Tak było i tym razem, choć nie moglibyśmy tak przyjąć naszych Seniorów bez Sponsorów, którzy niezawodnie wspierają nas w różny sposób od kilku lat. Otrzymaliśmy wsparcie finansowe ze Stowarzyszenia Dziennikarzy i Wydawców REPROPOL,  z Fundacji Oratio Recta i z URMA Sp. z o.o.

Koszt wyjątkowo bogatego i  urozmaiconego poczęstunku pokrył Związek Banków Polskich.

 Tradycyjnie od kilku lat uczestnicy spotkania otrzymują paczki z firmy BAKOMA, które w tym roku (też już tradycyjnie) zostały wzbogacone przez mandarynki i banany z BRONISZ, a OSM z Bidzin  dorzuciła do nich słodkie „krówki”.

DSC05181

Wszystkim dziękujemy, a jak to wyglądało we wtorek 17 grudnia można obejrzeć na kilku zdjęciach. To najlepszy dowód, że byliśmy uśmiechnięci i pokonując fizyczne trudności (np. dowiezieni przez młodsze pokolenie) cieszyliśmy się z tego spotkania i rozmowy Przyjaciół.

DSC_0612DSC05228

Tradycyjnie gospodarzem spotkania był Zarząd Zespołu Starszych Dziennikarzy i Oddział Warszawski.

DSC05223DSC05194

Z uwagą wysłuchaliśmy Szefa Stowarzyszenia Dziennikarzy RP, który mówił, że cieszy Go „błysk w  oku” i frekwencja na spotkaniu. I zachęcał do mówienia o tym, co ważne i potrzebne w podzielonym środowisku dziennikarskim oraz dostrzeganiu faktu, że są dziennikarze podejmujący odważnie trudne tematy i piętnujący negatywne zjawiska w Polsce.  Relację można obejrzeć na portalu WWW.dziennikarzerp.org.pl.

DSC05235DSC_0616

Cieszy nas to, że znowu spotkaliśmy się w tak licznym gronie, a wśród naszych gości była również Szefowa Klubu AKAPIT z SDP. Bo my chcemy łączyć a nie dzielić.

mail.apisoft.plDSC05239

Dlatego nie tracimy nadziei, że nadchodzący czas będzie lepszy, czego u progu 2020 roku Wszystkim życzymy!

 

(baj)

 

 

Tagi:
Z teki Muzeum Karykatury
RYSUNKI ZBIGNIEWA LENGRENA

RYSUNKI ZBIGNIEWA LENGRENA

kalendarz-btn

SOBOTA 10 kwietnia 2021
  • Michała, Makarego
  • 1921
    Marszałek J. Piłsudski odznaczył Płock Krzyżem Walecznych za bohaterską obronę w wojnie polsko -bolszewickiej.
  • 2010
    Prezydent RP L. Kaczyński wraz z pozostałymi członkami polskiej delegacji na obchody 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej zginął w katastrofie lotniczej na lotnisku w Smoleńsku.
  • DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA

byli-z-nami

Copyright © 2004-2013 Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Oddział Warszawski