Oddział Warszawski
tel. 22 826 79 45
sdrp.warszawa@dziennikarzerp.pl

Zaproszenie na konferencję prasową

18 sierpnia 2020

Z okazji Dnia Upamiętniającego Ofiary Aktów Przemocy ze Względu na Religię lub Wyznanie, Laboratorium Wolności Religijnej organizuje specjalną konferencję prasową, która odbędzie się 21 sierpnia 2020 r. o godz 11.oo w Warszawskim Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3 (sala C na 5 pietrze) . Osoby zainteresowane proszone są o akredytację:
http://akredytacja.biuroprasowe.org/formularze/mduoap

Lab WR_plakat-3

22 sierpnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Upamiętniający Ofiary Aktów Przemocy ze względu na Religię lub Wyznanie ustanowiony w 2019 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Z tej okazji Laboratorium Wolności Religijnej, jako organizator tegorocznych obchodów Dnia, wraz z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie 22 oraz Stowarzyszeniem Polskich Mediów zapraszają na konferencję prasową.

Celem konferencji będzie przybliżenie opinii publicznej idei Międzynarodowego Dnia Upamiętniającego Ofiary Aktów Przemocy ze względu na Religię lub Wyznanie oraz upowszechnienie wiedzy na temat prześladowań za wiarę. Omówieniu sytuacji na świecie towarzyszyć będzie prezentacja wniosków z monitorowania przypadków naruszeń wolności religijnej, jakie miały miejsce w ostatnich latach na terenie Polski.

Tagi:
Z teki Muzeum Karykatury
RYSUNKI ZBIGNIEWA LENGRENA

RYSUNKI ZBIGNIEWA LENGRENA

kalendarz-btn

NIEDZIELA 29 listopada 2020
  • Błażeja, Saturnina
  • Dzień Podchorążego
  • 1830
    18:00
    Wybuch Powstania Listopadowego

byli-z-nami

Copyright © 2004-2013 Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Oddział Warszawski