Oddział Warszawski
tel. 22 826 79 45
sdrp.warszawa@dziennikarzerp.pl

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie.

14 grudnia 2022

Zakończyły się 44. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie. Stowarzyszenie Dziennikarzy RP reprezentował redaktor Rafał Kamecki z portalu Artinfo.pl. Zawody przeprowadzono w dniach 9-11 grudnia 2022. Do turnieju zgłosiło się blisko 40 zawodników m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Lublina i Olsztyna. Zmagania tenisowe toczyły się przez 3 dni na kortach WKT Mera i Pro Play w Warszawie. W tym czasie rozegrano gry pojedyncze, deblowe oraz miksty.

103

Redaktor Rafał Kamecki po zaciętej walce w drabince turniejowej zdobył Mistrzostwo Polski Dziennikarzy w grze deblowej. Tytuł wywalczył grając w parze z Leszkiem Połaskim.
Dodatkowo awansował do finału gry singlowej, w której zmierzył się z Tomaszem Barańskim z redakcji Angora. Ostatecznie uznając wyższość przeciwnika, zakończył rywalizację z tytułem vice mistrza Polski w kategorii 45 plus.
W kategorii Open triumfowała Karolina Lewandowska (VariART) a wśród mężczyzn Grzegorz Święcicki (Tenis Magazyn). W kategorii 65+ zwyciężył Jan Krakowiak (SBS – Radio).
Turniej odbył się dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz przy wsparciu sponsorów: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Strefa Tenisa, Pacific Polska.

101
Gratulujemy redaktorowi Rafałowi Kameckiemu i wszystkim uczestniczkom i uczestnikom Halowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy. Kolejny turniej już na wiosnę 2023 roku.

Tagi:
Z teki Muzeum Karykatury
Rys. Yurii Levshyn

Rys. Yurii Levshyn

kalendarz-btn

SOBOTA 4 lutego 2023
  • Andrzeja, Weroniki, Joanny
  • 1863
    Powstańczy oddział por. F. Sokołowskiego zdobył rosyjskie koszary w Rawie Mazowieckiej.
  • 1919
    Wołomin otrzymał prawa miejskie.
  • 1945
    Ukazało się pierwsze wydanie Dziennika Polskiego.

byli-z-nami

Copyright © 2004-2013 Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Oddział Warszawski