Oddział Warszawski
tel. 22 826 79 45
sdrp.warszawa@dziennikarzerp.pl

Wkrótce wręczenie Nagrody im. Karoliny Beylin

29 grudnia 2022

Zarząd Oddziału Warszawskiego SDRP serdecznie zaprasza 9 stycznia 2023 r. na galę finałową pierwszej edycji Nagrody im. Karoliny Beylin, ustanowionej przez Zarząd OW z myślą o honorowaniu wybitnych osiągnięć dziennikarzy stolicy.

 

BEYLIN – winieta kolor 2(1)

Warto zauważyć, że mimo oczywistego faktu, że to Warszawa jest prawdziwym zagłębiem dziennikarskim, nie powstała tradycja wyróżniania dziennikarzy związanych szczególnymi więzami ze stolicą. W wielu miastach i regionach od lat takie tradycje się zawiązały, dość wspomnieć o krakowskiej nagrodzie Złotej i Zielonej Gruszki, ale nie w Warszawie. Pora wypełnić tę lukę.

Pierwszą Laureatką Nagrody została KRYSTYNA GUCEWICZ, a nominacje otrzymali także: Ewa Kielak, Grażyna Korzeniowska i Krzysztof Lubczyński.

Gala finałowa odbędzie się w Domu Dziennikarza w Warszawie przy ul. Foksal 3/5 (Sala B), 9 stycznia 2023 r. Początek wydarzenia o godz. 18.00

Laureatce towarzyszyć będą zaprzyjaźnieni artyści: Sławomira Łozińska, Joanna Stefańska-Matraszek i Janusz Tylman. Plakat, logo i dyplomy zaprojektował artysta grafik Janusz Golik.

Tagi:

kalendarz-btn

PIĄTEK 19 kwietnia 2024
  • Leona, Włodzimierza, Adolfa
  • 1936
    W Warszawie odsłonięto pomnik J. Kilińskiego.
  • 1943
    Wybuchło powstanie w Getcie Warszawskim.
  • 1948
    W Warszawie odsłonięto Pomnik Bohaterów Getta.

byli-z-nami

Copyright © 2004-2013 Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Oddział Warszawski