Oddział Warszawski
tel. 22 826 79 45
sdrp.warszawa@dziennikarzerp.pl

Ewa Kielak-Ciemniewska z dyplomem Nagrody Beylin

10 października 2023

Z opóźnieniem Ewa Kielak-Ciemniewska odebrała w dniu 7 października dyplom upamiętniający Jej nominację w pierwszej edycji Nagrody im. Karoliny Beylin. Ewa Kielak-Ciemniewska nie mogła uczestniczyć w gali Nagrody na początku stycznia i tę zaległość nadrobiliśmy teraz w pięknym otoczeniu w Galerii van Golik na Saskiej Kępie – dodajmy, że artysta grafik Janusz Golik prowadzący tę galerię jest autorem loga i projektu dyplomów Nagrody.

BEYLIN_KIelak

Redaktorka naczelna i wydawca „Stolicy” odebrała dyplom z rąk przewodniczącego Zarządu Oddziału Warszawskiego SDRP, który stał na czele Kapituły Nagrody. Uczestnicy spotkania wyrazili uznanie za wytrwałość Ewie Kielak, która od 18 lat kieruje redakcją i nie ustaje w wysiłkach, aby utrzymać pismo na wysokim poziomie i zapewnić mu obecność na rynku. To właśnie jej dorobek edytorski stał się podstawą nominacji, o czym przypomniała obecna na spotkaniu Barbara Janiszewska, wiceprzewodnicząca Zarządu Oddziału i wnioskodawczyni Ewa Sośnicka-Wojciechowska.

Beylin Kielak 2

Ewie Kielak-Ciemniewskiej dziękujemy i gratulujemy osiągnięć, zapowiadając jednocześnie rychłe ogłoszenie przygotowań do drugiej edycji nagrody.

[Fot. Marzena Dobosz]

Tagi:

kalendarz-btn

NIEDZIELA 3 grudnia 2023
 • Franciszka, Ksawerego
 • 1957
  Rozpoczęła nadawanie TVP Katowice
 • 1992
  Wysłano pierwszą wiadomość SMS
 • 1993
  Powstała Federacja Rodzin Katyńskich
 • Dzień Niepełnosprawnych
  Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

byli-z-nami

Copyright © 2004-2013 Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Oddział Warszawski