Oddział Warszawski
tel. 22 826 79 45
sdrp.warszawa@dziennikarzerp.pl

Teatr Komedii IMPRO w Warszawie

4 marca 2024

Teatr Komedii Impro z Łodzi prezentuje swoje spektakle na Scenie Warszawskiej w Domu Sztuki na Ursynowie. Najbliższy spektakl 9 marca o godz. 11.15

Teatr Komedii Impro w Łodzi to zespół aktorów, którzy tworzą przedstawienia na oczach i z udziałem publiczności, używając do tego jedynie wyobraźni i sugestii padających z widowni. To widzowie układają scenariusz spektaklu, a artyści na bieżąco go tworzą. Zespół nie przyjmuje wskazówek religijnych, politycznych oraz takich, które mogłyby kogokolwiek urazić. Aktorzy wybierają głównie pozytywne propozycje, stroniąc od wulgaryzmów. Spektakle mają charakter literacko – teatralny i są intelektualną zabawą.

 

komedia Impro

W związku z rozpoczętą współpracą dla członków Stowarzyszenia przygotowaliśmy pulę zaproszeń na „Wymyślanki”, czyli bajki (nie tylko) dla dzieci. Wystarczy zgłosić się mailowo na rezerwacje@teatrkomediiimpro.plaby podać – powołując się na SDRP – datę spektaklu na którym chce się być, nazwisko widza odbierającego zaproszenie oraz liczbę miejsc.

W razie jakichkolwiek pytań można dzwonić do Biura Obsługi Widza Teatru Komedii Impro w Łodzi – tel. 665477754

Więcej informacji i repertuar na www.teatrkomediiimpro.pl

 

Sobota, 9 marca,11:15

Dom Sztuki na Ursynowie, ul. Wiolinowa 14, Warszawa

WYMYŚLANKA. Bajka Improwizowana

Spektakl dla dzieci od 3 do 10 lat. Improwizowany spektakl, w którym najmłodsi decydują o wszystkim, co zdarzy się na scenie: gdzie potoczy się akcja, w jakie postaci wcielą się aktorzy, jakie będą mieli kostiumy, wreszcie do jak bardzo zaczarowanego świata zabiorą siebie i innych. Dzieci stają się reżyserami, ale mogą też pojawić się na scenie w roli aktorów. Bajka improwizowana to inteligentna rodzinna zabawa w teatr na dwóch poziomach: dla rodzica i dla dziecka. To podróż w głąb wyobraźni, znakomita odskocznia od codzienności i gwarantowany relaks.

Tagi:

kalendarz-btn

NIEDZIELA 14 lipca 2024
  • Marceliny, Kamila, Bonawentury

byli-z-nami

Copyright © 2004-2013 Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Oddział Warszawski