Oddział Warszawski
tel. 22 826 79 45
sdrp.warszawa@dziennikarzerp.pl

Teresa Drozda z nagrodą im. K. Beylin

28 kwietnia 2024

Jak Ona to robi? To pytanie musiałem zadać. Jak Teresa Drozda to robi, że niemal jednocześnie jest w Pradze, Wrocławiu, Łodzi i Warszawie. Takie przynajmniej można odnieść wrażenie. Ona po prostu jest wszędzie.

drozda 3

Laureatka drugiej edycji Nagrody im. Karoliny Beylin zdementowała pogłoski na temat jej domniemanej umiejętności materialnego „rozdwajania się/. Wszystko to kwestia organizacji. Jak widać, godnej pozazdroszczenia.

Podczas spotkania w Domu Dziennikarza (27 kwietnia 2024) Laureatka zaprezentowała wybrane fragmenty programów radiowych Jeremiego Przybory, w których można było dosłuchać się jego miłości do rodzinnego miasta. Można było się uśmiechnąć, a nawet spłakać ze śmiechu. To było prawdziwe spotkanie, bez udawania i grania. Laudacja Krystyny Gucewicz, jak zawsze niekonwencjonalna szła ścieżkami osobistych wspomnień, nawet poważny zazwyczaj Janusz Golik, autor plakatu, zaproszenia i dyplomu dla Laureatki nie krył rozbawienia.

drOZDA 1

Wśród wielu wspaniałych gości nie zabrakło Mamy Laureatki i patrona wszystkich wydawców, prezesa Izby Wydawców Prasy Marka Frąckowiaka.

drozda 2

Druga edycja to jeszcze nie tradycja, ale krok w jej stronę.

Raz jeszcze najlepsze życzenia dla Laureatki z nadzieją na następne dobre spotkania honorujące dziennikarzy warszawskich.

(Tomasz Miłkowski)

Tagi:

kalendarz-btn

SOBOTA 18 maja 2024
  • Eryka, Feliksa, Aleksandry
  • 1944
    2 Korpus Polski zdobył Monte Cassino

byli-z-nami

Copyright © 2004-2013 Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Oddział Warszawski